Náhodný obrázek
festiválek2010x132.jpg
J!Analytics
Home
mali6_podl

Vostatky 2017

There are no translations available.

Konečně jsme aktualizovali naši fotogalerii obrázky z posledních Vostatků 2017.

Můžete také najít dvě videa z akce, která jsou na youtube. video 1. verbuňk / video 2. biatlon

 

Vánoce s Hanýskem - aktualizace fotogalerie

There are no translations available.

....vánční koledy, tance a muzicírování se v Šakvicích rozeznělo v sobotu 17. prosince. Hanýsci v tomto dvouhodinovém pásmu "Od jara do zimy" promluvili formou tance a zpěvu o tradicích našeho kraje a o tom, jak plynul rok na vsi.  FOTO


Hanýsek opět ukázal svým příznivcům, že folklor umí a je jim velmi blízký. Cílem souboru je tyto tradice uchovávat a přenášet z generace na generaci. Po celou dobu koncertu je doprovázela cimbálová muzika Kapura z Valtic, která krásně podkreslila vánoční atmosféru v sále.

Folklorní sobor Hanýsek děkuje všem příznivcům za účast na Vánočním koncertě, ale i za přízeň a podporu na všech jeho akcích 2016.

 

fotogalerie aktualizována - Velká Bystřice

There are no translations available.

Mrkněte na nové fotky z festivalu ve Velké Bystřici.

Last Updated ( Tuesday, 06 September 2016 12:23 )

 

Zkoušky v Hanýsku - aktualizace fotogalerie

There are no translations available.

Děti z Hanýska zkouší pravidelně každý čtvrtek. Schází se v klubovně a pracují na svém programu. Učí se novým tancům, zkouší nové písničky a choreografie. Nápady na tématická představení přicházejí zejména od paní Ivany Holáskové, Marcely Horové a Petry Osičkové, které soubor úspěšně vedou už několik let. Dohormady tak na těchto zkoušká vznikají nádherná, až divadelní představení, která mají vždy příjemnou atmosféru, tempo a energii. Vždy se jedná o ohromující kulturní zážitek s velkou dávkou folkloru. FOTO
 

Hanýsek v Praze

There are no translations available.


Víkend 2. a 3. dubna strávili Hanýsci v Praze. Byli jsme pozváni k vystoupení na Velikonočních trzích na Staroměstském náměstí. Tyto trvaly 3 týdny. Myslím, že jsme zvolili skvělý termín, protože náramně vyšlo počasí a v neděli bylo náměstí plné lidí.

V sobotu jsme si užili krásnou procházku přes Václavské náměstí ke Karlovu mostu a dál Nerudovkou přes Hradčany až na Petřín. V teplém sluníčku jsme si vychutnali na Petříně zasloužený odpočinek.

Vystoupení jsme neponechali náhodě. V neděli dopoledne se ještě zkoušelo a pak nás čekalo to hlavní – hodinové vystoupení na Staroměstském náměstí. Malí zpěváčci v krojích přitáhli okamžitě pozornost lidí, program gradoval náročnými tanci velkých Hanýsků a rozverné Hry ve stodole divákům rozšířily zorničky a vyvolaly úsměv. Nepřetržitá hodina zpěvů a tanců dala zabrat, ale námaha nebyla zbytečná.

Tak jsme na jednom z nejznámějších míst v Praze seznámili stovky lidí s Hanýskem, informovali je o Šakvicích, o kraji pod Palavou a pozvali je k nám.

Toto jsou chvíle radosti a naplnění smyslu toho, co děláme.

Hanýsci

 
More Articles...

<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 10

Svátky
Včerá : Květoslava
Dneskaj : Vratislav
Zejtra : Julie
Kdo je online?
We have 56 guests online
Hrajte si !!