Náhodný obrázek
festiválek2010x8.jpg
J!Analytics
Home Novinky z Hanýska
mali5_podl
Novinky
Nasi verbiri uspesni
V letošním roce 2013 proběhla regionální soutěž dětských verbířů ve Velkých Pavlovicích 26.5.2013 a regionální soutěž velkých verbířů v Krumvíři v rámci Kraje veze stínů dne 8.6.2013.

Z chlapců do 15 let poslala porota za region Hanáské Slovácko do finále soutěže 8 chlapců, z nichž 6 je našich - členů FS Hanýsek ze Šakvic. Celostátní finále proběhlo v sobotu 22.6.2013 v Uherském Hradišti. Ve třech věkových kategoriích jsme získali dvě první místa!!!
Mezi 35 chlapci z celého Slovácka zvítězil v nejmladší kategorii Sebastian Herůfek ze Zaječí a v nejststarší kategorii Daniel Kraus ze Šakvic.
Je to obrovský úspěch, za který děkujeme chlapcům, rodičům a hlavně Ivaně Holáskové.

V soutěži velkých verbířů postoupilo z Krumvíře do celostátní soutěže 6 nejlepších, mezi nimi opět 3 naši hoši - opět obrovský úspěch!! Soutěžilo zde 17 verbířů z celého Hanáckého Slovácka a Jiří Dostoupil ze Šakvic stanul na 2.místě a Daniel Kraus na 3.místě. Jeho bratr Marek Kraus postupuje ze 4. až 6.místa do předkola celostátní soutěže.
Celostátní soutěž velkých verbířů proběhne v sobotu 29.6.2013 ve Strážnici v rámci známého Mezinárodního festivalu. Marek Kraus nás tedy bude reprezentovat v předkole, odkud se může zařadit mezi finalisty. Jisté místo ve finále soutěže již mají Jirka a Daniel.
GRATULUJEME

Blahopřejeme všem účastníkům verbířských soutěží, nejen medailovým, ale i těm, kteří se sice neumístili, ale reprezentovali naši obec, Hanýsek a sami sebe se ctí a důstojností. Každý předvedl krásný výkon, ale velká konkurence je neúprosná. Velmi si ceníme jejich snahy a zájmu účastnit se soutěže, přestože pro velké verbíře byla tato účast velmi stížena současně probíhající akcí Z ďůrky do ďůrky, jejíž byli také organizátory.
Přesto se někteří na vberbuňk "nevykašlali" a bojovali.
DĚKUJEME

 

Obzvlášť úspěšný rok měl Daniel Kraus, který oslavil nyní v červnu své 15.narozeniny, a proto se mohl účastnit jak dětské tak dospělácké soutěže. Dokázal, že ač velmi mladý, je silnou konkurencí zkušeným verbířům.

Gratulujeme jak k narozeninám, tak k nádherným úspěchům. Přejeme nám všem, abychom se mohli těšit jeho výkony i nadále.
 
Kalendář akcí aktualizován
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 28 Březen 2013 17:03
Nadcházející akce v kalendáři aktualizovány.
 
novinky ve fotogalerii
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 14 Únor 2013 18:53
Mrkněte do fotogalerie, přidány nové fotky z let 2010, 2011 a 2012.
 
Texty a melodie pro vystoupeni
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 18 Leden 2013 11:49

Zdravím, jak jsem slíbil, tak dávám k dispozici texty, které se mají děti naučit na vystoupení a které dostávaly na zkoušce. Je to formou odkazu na stránku, kde je můžete najít. U textu je i video, aby jste si mohli pustit originál přímo z pohádky.

písnička vojáků:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/zlatovlaska/my-jdem-435509

společná písnička - Cesta ke štěstí:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/soundtrack-at-prileti-cap-kralovno/cesta-ke-stesti-151201

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 3 z 6
Hrajte si !!