Náhodný obrázek
festiválek2010x104.jpg
J!Analytics
Home
mali3_podl

Vánoční koncert "Rok na vsi"

Dovolujeme si Vás pozvat na náš vánoční koncert, který bude tento rok uveden s podtitulem "Rok na vsi".

Kdy: Koncert začíná 18.prosince v 17:00.

Kde: Přijďte do šakvické sokolovny

vstupné 50 Kč

 

Attachments:
Download this file (koncert copy.pdf)Koncert 2010
 

Hody 2010 v Šakvicích

V Šakvicích budou po roce opět hody. Jako obvykle, v posledních letech, se jich zúčastní také mnozí členové souboru Hanýsek.

Přijďte se tedy podívat, zazpívat si a zatancovat za zvuků kapel Sokolka (24.7.) a Lácaranka (25.7.) do Šakvic na plac za Sokolovnou.

 

Vítejte pod Pálavů 2010

Po roce opět pořádá Hanýsek ve spolupráci s hustopečským CVČ festiválek "Vítejte pod Pálavů 2010". Akce se uskuteční 22.května na hustopečském náměstí a bude mít oproti minulým ročníkům jednu zajímavost.

V rámci festiválku proběhne mimo jiné také soutěž o dětského verbíře Hanáckého Slovácka. Vítězové budou postupovat do finálového kola, kde se utkají o nejlepšího dětského verbíře roku 2010.

Mezi vystupujícími budou vemi známé a oblíbené soubory, cimbálové muziky a zpěváci (Všetečníci z Bratislavy, dětský soubor Gerulata z Bratislavy, Hanýsek ze Šakvic a další), kteří Vás rozhodně pobaví a zpříjemní celé odpoledne. Neváhejte a přijděte se pobavit a strávit krásné jarní odpoledne ve společnosti mladých a šikovných lidí. Těšíme se na Vás.

 

Video k festiválku Vítejte pod Pálavů 2010

Zdravím Vás,

postupně vkládám do sekce Video záběry z posledního festiválku Vítejte pod Pálavů 2010, který jsme spolupořádali. Jak mnozí uvidí, i přes počáteční špatné počasí, program se výborně rozjel a kdo se tam nepřijel podívat, může jenom litovat - sekce Video.

 

Poděkování za Masopust 2010

Děkujeme všem, kteří se zapojili do akce MASOPUST 2010 v Šakvicích a pomohli při jeho realizaci.Jenom díky mnoha obětavcům a pomocníkům se tato akce uskutečnila a doufáme ,že se i líbila. Bez pomoci dětí , rodičů a dalších občanů obce se nedá organizovat žádná akce a díky všem se snad tato akce ujme a bude se opakovat v dalších letech.

Pokud se někomu masopust nelíbil, nebo ho ignoroval a jestli tam byly nedostatky –pak můžeme říci pouze –žádný učený z nebe nespadl - chybami se člověk učí –nebo kdo nic nedělá ,nic nezkazí.

Vedoucí souboru Hanýsek

 

 
Více článků...

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 10

Svátky
Včerá : Radim
Dneskaj : Luděk
Zejtra : Otakar
Kdo je online?
Právě připojeni - hostů: 15 
Hrajte si !!